IMG_8540

Inmiddels al een begrip? De parkeerplaats van onze kerk wordt op Koningsdag weer een ware trekpleister!

Wederom hopen we op een drukbezochte Vrijmarkt op het grote grasveld, waardoor veel mensen als vanzelf langs al onze spullen, kleding, plantjes en natuurlijk onze etenswaren zullen lopen...en kopen! De opbrengst komt volledig ten goede aan het Jeugdwerk; meestal lukt het om op deze ene dag het budget voor het hele jaar binnen te halen. En dat mogen we doen tot Zijn eer en tot opbouw van onze gemeente. U/jij bent van harte welkom tussen 9-15 uur (openingstijden Vrijmarkt op de Eng); maar ook de uren ervoor en erna zijn wij nog druk bezig... Op de avond voorafgaand bent u ook welkom om eventueel voor ons beschikbare, verkoopbare spullen bij ons te brengen (tussen 19-21 uur) We hopen op een dag met mooi weer, met mooie ontmoetingen en gesprekken; de Evangelisatiecommissie is ook weer van de partij om onder andere rondleidingen in ons kerkgebouw te verzorgen; vorig jaar werd daar door veel mensen belangstellend gebruik van gemaakt.

Tot de 26e / 27e april!

Terug